• Ви знаходитесь тут:

  • новини
  • Курси підвищення кваліфікації

НАКАЗ НАЧАЛЬНИКА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від «14» листопада 2017 року № 872 Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 р.

Дистанційний курс "Основи медичних знань і допомоги" (09.01-26.01.2018). (завершено) Курси в 2017 році для вчителів предметів "Фізична культура" та "Захист Вітчизни"

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ СЛУХАЧАМИ ВИПУСКНИХ РОБІТ

Тематика
випускних робіт, творчих проектів, рефератів і література для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури

Зразок оформлення титульної сторінки роботи

Структура та порядок оформлення випускної творчої роботи (для індивідуального плану)

У вступі обґрунтовується вибір теми, актуальність поставлених завдань (2-5%) від загального обсягу). І розділ – теоретичний, де автор аналізує існуючий стан дослідження обраної теми, огляд наукових джерел з проблеми (орієнтовно 45% від загального обсягу);ІІ розділ – практичний, де висвітлюється власний досвід вирішення проблеми в процесі професійної діяльності (орієнтовно 45% від загального обсягу). ІІІ розділ - висновки і пропозиції (2-5% від загального обсягу). ІІІ розділ - висновки і пропозиції (2-5% від загального обсягу). Обсяг випускної творчої роботи складає до 20 сторінок комп’ютерного набору. До загального обсягу роботи не входять додатки, список використаних джерел, таблиці та рисунки, які повністю займають площу сторінки. Але всі сторінки зазначених елементів підлягають суцільній нумерації. Завершена випускна творча робота повинна мати рецензію наукового керівника та керівника курсів підвищення кваліфікації. На рецензування робота подається не пізніше ніж за тиждень до її захисту на тритижневих курсах; за два дні на двотижневих курсах.

ГОТУЄМОСЬ ДО КУРСІВ

У разі виникнення питань стосовно організаційного та методичного забезпечення курсів залишайте свої повідомлення за адресою e-mail: korver@ukr.net
Кiлькiсть переглядiв: 415

Коментарi

  • Надія Бузько

    2017-10-08 17:30:12

    Чи потрібне анкетування вчителів, які проходитимуть курси у жовтні і як знайти анкету? Дякую....