• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • В.О.Сухомлинський про фізичну культуру та здоров'я

/Files/images/suhomlinsky.jpg

Василь Олександрович Сухомлинський (1918—1970) — видатний український педагог, засновник гуманістичної, новаторської педагогіки. З 1948 по 1970 рік — директор Павлиської середньої школи. Кандидат педагогічних наук, член-кореспондент АПН СРСР.

В. Сухомлинський — автор низки педагогічних праць: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Як виховати справжню людину», «Павлиська середня школа», «Сто порад учителеві», «Батьківська педагогіка» та ін. Загалом він написав 41 монографію, понад 600 наукових статей, в тому числі і про роль здорового способу життя, фізичної культури і спорту.

Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – наше всенародне багатство. Кожне покоління педагогів звертається до неї як до невичерпного джерела досвіду та натхнення, вона втілює в собі перевірені практикою педагогічні ідеї, знахідки та рекомендації, що не втрачають актуальності й сьогодні.

"Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного"(Василь Сухомлинський)

"Турбота про здоров’я дитини – найважливіша праця вчителя" (Василь Сухомлинський)

Місце та роль педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в системі фізичного виховання учнів Нової української школи. (Домалевська О.М., учитель фізичної культури Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області, Коробов М.Г., завідувач науково-методичної лабораторії фізичної культури, спорту і захисту України комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Роль фізичного виховання у зміцненні здоров`я школярів. М.З. Крук, А.З. Крук

Віктор Галан-Влащук. В. О. Сухомлинський про виховання здорової дитини (Луцький національний технічний університет (м. Луцьк).

В. О. Сухомлинський про фізичне виховання і здоров’я учнів початкової школи

Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах

Кiлькiсть переглядiв: 2562

Коментарi