• Ви знаходитесь тут:

  • новини
  • В.О.Сухомлинський про фізичну культуру та здоров'я

/Files/images/Нове зображення.png

Василь Олександрович Сухомлинський (1918—1970) — видатний український педагог, засновник гуманістичної, новаторської педагогіки. З 1948 по 1970 рік — директор Павлиської середньої школи. Кандидат педагогічних наук, член-кореспондент АПН СРСР.

В. Сухомлинський — автор низки педагогічних праць: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Як виховати справжню людину», «Павлиська середня школа», «Сто порад учителеві», «Батьківська педагогіка» та ін. Загалом він написав 41 монографію, понад 600 наукових статей, в тому числі і про роль здорового способу життя, фізичної культури і спорту.

Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – наше всенародне багатство. Кожне покоління педагогів звертається до неї як до невичерпного джерела досвіду та натхнення, вона втілює в собі перевірені практикою педагогічні ідеї, знахідки та рекомендації, що не втрачають актуальності й сьогодні.

"Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного"(Василь Сухомлинський)

"Турбота про здоров’я дитини – найважливіша праця вчителя" (Василь Сухомлинський)

Роль фізичного виховання у зміцненні здоров`я школярів. М.З. Крук, А.З. Крук

Віктор Галан-Влащук. В. О. Сухомлинський про виховання здорової дитини. (Луцький національний технічний університет (м. Луцьк).

В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ ПРО ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ І ЗДОРОВ’Я УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi