Науково-методична лабораторія фізичної культури, спорту і захисту України КЗ "Кіровоградський ОІППО імені Василя Сухомлинського

Про ХХVІІІ Всеукраїнську науково-практичну

конференцію/Files/images/Screenshot_17.png/Files/images/Screenshot_15.png

Повідомляємо, що 20 - 21 травня 2022 року кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проводить ХХVІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку».

До участі запрошуються вчителі фізичної культури.

Заявку для участі надсилати на адресу: olminchuk@gmail.com

Конференція відбудеться в режимі онлайн.

Тел. для довідок: 096-665-96-79, 066-249-02-71 (Мінчук Олена Леонідівна).


Всеукраїнський семінар-практикум

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 29.04.2022 р. №22.1/10-496 «Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму» інформуємо, що 04 травня 2022 року о 14-й годині в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Мотиваційні стратегії для дистанційних уроків фізичної культури від програми «Активні парки», спортивних федерацій та проєкту «Перемагаємо разом».Попередня реєстрація учасників до 04 травня 2022 року за покликанням https://forms.gle/cTa7RiuHasbQFV8TA\Учасники семінару-практикуму зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 1 ЄКТС. Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк

Семінар-нарада «Перемагаємо разом»

Проєкт уроків з фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом»

wym-1648718491421

Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ», реалізують проєкт уроків з фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом». Мета проєкту: забезпечити доступ до цікавої та доступної фізичної культури учням/ученицям України з метою зміцнення здоров’я, підвищення рівня рухової активності, зменшення тривожності та підсилення соціалізації, зміцнення єдності та патріотичного виховання, налагодження ефективної співпраці вчителів різних регіонів країни. Проєкт спрямований на реалізацію програми Президента України «Здорова Україна» у воєнний час.

Вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти можуть доєднатися до проєкту через Telegram канал: https://t.me/juniorzua Участь у проєкті передбачає:

1. Безкоштовне навчання для вчителів, щодо синхронного проведення уроків фізичної культури з видачею сертифікатів про підвищення кваліфікації.

2. Практичний супровід і методичне забезпечення проведення синхронних онлайн уроків фізичної культури.

3. Допомога в організації уроків Єдності і челенджів за участю учасників з різних регіонів.

4. Участь у синхронних онлайн уроках опініон лідерів, українських зірок, відомих спортсменів, військових.

Детальний опис проєкту уроків фізичної культури «Перемагаємо разом» (додаток 1), тематика уроків Єдності на кожен тиждень наведена у додатку 2.

Важливо, що онлайн уроки фізичної культури закладів освіти, найактивніших учасників проєкту, будуть транслюватися в рамках проєкту Всеукраїнський розклад в режимі реального часу.

До уроків можна долучитися на Youtube-каналі Junior та через Telegram канал: https://t.me/juniorzua

Теми онлайн уроків фізичної культури – уроків Єдності на березень-квітень 2022 року

28 березня – 2 квітня

Тема уроку та челенджу для залучення учнів/учениць:

«Незламність»

Хештег челенджу: #перемогаєморазом

4 квітня – 9 квітня

Тема уроку та челенджу для залучення учнів/учениць:

«В Єдності наша сила»

Хештег челенджу: #перемогаєморазом

11 квітня – 16 квітня

Тема уроку та челенджу для залучення учнів/учениць:

«Єдина Україна»

Хештег челенджу: #перемогаєморазом

18 квітня – 23 квітня

Тема уроку та челенджу для залучення учнів/учениць:

«Родина»

Хештег челенджу: #перемогаєморазом

25 квітня – 30 квітня

Тема уроку та челенджу для залучення учнів/учениць:

«Перемагаємо разом»

Українська асоціація футболу

Кіровоградська область долучилася до реалізації освітньої складової програми розвитку шкільного футболу Української асоціації футболу./Files/images/шк-кір-1-min.jpg

Перші вчителі фізкультури Кіровоградщини отримали сертифікати й D-ліцензії УАФ, а також набори інвентарю в брендованих наплічниках «Все для уроку футболу» та посібники зі шкільного футболу для якісного проведення уроків футболу та інших футбольних заходів у своїх школах.

Контактні дані

Наша адреса: 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 39/63, кабінет 406.

e-mail: korver@ukr.net

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728